Nauczyciele jogi

Young sporty attractive woman practicing yoga, doing Child exercise, Balasana pose, working out, wearing sportswear, indoor close up, at yoga studio or at home. Well being concept

Izabella / nauczyciel Hatha Yoga

Założycielka szkoły Studio Yoga Port

Wegetarianka, joginka, podrózniczka przez ponad 13 lat związana z wrocławskim baletem.

Miłośniczka jogi, ajurwedy, wszelkiej aktywności ruchowej, ziołowych ogrodów, aromaterapii,  nurtu Zero Waste i wszystkiego co łączy się ze zdrowiem, rozsądkiem i minimalizmem.

Specjalizuje się w  jodze terapeutycznej, powięziowej według metody Bety Lisboa.

Tak mówi o tym co przyświeca szkole – to jest dla nas ważne:

  • integracja – zależy nam na budowaniu silnej społeczności świadomych i odpowiedzialnych ludzi, którzy odnajdują wartość w bliskości, empatii i szacunku dla siebie i natury. Chcemy dać innym przestrzeń do wymiany informacji, myśli, opinii i doświadczeń, interesujące nowinki..
  • bycie źródłem inspiracji – pokazujemy że joga w  naszym zyciu  może wiele zmienić , stajemy sie empatyczni i nie tylko zmieniamy nasze ciało ale tez sposób traktowania wszystkiego tego co dookoła i  nade wszystko zachęcamy do podążania za własną intuicją i uważnego przyglądania się sobie
  • obalanie stereotypów – często stoimy w opozycji do mainstreamowych poradników i autorytetów z programów śniadaniowych i zdjec z instagrama.. Pragniemy pokazać że należy  wierzyć  w  siebie bez ciagłego porównywania się i szukania szybkiej  recepty na sukces . Inwestujemy w relacje, szanujemy się i swoją prace jesteśmy zespolem  rozwojowym 😉
  • edukacja – tak to bardzo ważny proces ,zaprosimy Was  na liczne tematyczne warsztaty związane z jogą ,dźwiękami i poszanowaniem środowiska. Zależy nam na poszerzaniu świadomości i  wierzymy, że wyposażeni w merytoryczną wiedzę, będziemy umieli mądrze zarządzać zasobami tego świata….

  • certyfikowana nauczycielka jogi w standardzie Yoga Alliance jako RYT 500
  • nauczyciel Hatha Yogi, Yin Yogi i Yogi Prenatalnej.
  • Poprowadzę dla Was  zajęcia z Yin Yogi ,Yogi Slow Relax ,Yoga dla kobiet w ciąży, Yoga&Terapia, masaże ajurwedyjskie ( terapeuta ajurwedy)

  • Joga terapeutyczna ,powięziowa 

  • Cieplutko zapraszam.  Sat nam .
Yoga woman in bending pose on black background. Young adult

Karolina / nauczyciel Vinyasa Yoga

Karolina poprowadzi u nas zajęcia  z Vinyasa Yogi Wzmacnianie i Balance.

 
Joga towarzyszy mi od lat, choć początkowo był to niewinny dodatek do codziennego życia. Niedługo potem zakochałam się w praktykach prowadzonych przez zagranicznych nauczycieli, powoli szukając swojej ścieżki.
 
Tak odnalazłam uwielbienie do vinyasy!

Ukończyłam kurs 200 RYT w stanie Kerala w Indiach. W swojej praktyce łączę różne podejścia, wplatając elementy hathy, ashtangi, a także ćwiczenia skoncentrowane na elastyczności i mobilności ciała. Choć lubię dynamiczne praktyki, towarzyszy im świadomy oddech.

Głęboko wierzę, że empatia to podstawa! Poza matą, jestem miłośniczką HR i rozwoju talentów, a do tego podróżniczką, która ma za sobą wiele przeżyć – zarówno autostopowych, jak i tych dotyczących życia w innych krajach
 
To na co czekam – to Wy 😉
zatem do zobaczenia na macie 🙂
 

Klaudia / nauczyciel Ashtanga Yogi

Klaudia  tak mówi o sobie:

Kocham ludzi  ❤

Kocham Ashtanga Jogę 🙂

 

 Uśmiechnięta,empatyczna pozytywnie nastawiona do życia chce dzielić sie  na zajęciach swoją pasją i dobrą energią 🙂

Klaudia  poprowadzi u nas zajęcia  Ashtanga Yogi  w każdy poniedziałek  i środę

12094896_10206279248872419_5317654361831960420_o

Ala / Yoga Vinyasa Flow

Nazywam się Alicja, joga jest moją pasją i drogą życiową  w 2016 ukończyłam kurs nauczycielski Hatha-Vinyasa Yoga RYS 200h pod okiem Amelie Strecker w Barcelonie.

Praktykowałam również Ashtanga jogę pod okiem Sarawathi Jois w Indiach, a także pobierałam nauki podczas wielu warsztatów i nauczycieli jak Meghan Currie, Simon Park, Simon Borg-Olivie czy Patric Beach. Wiele lat mieszkalam w Hiszpanii gdzie prowadziłam zajęcia dla moich uczniów z różnych krajów. I to właśnie joga przyprowadziła mnie z powrotem do domu -Wrocławia. Uczę w języku polskim angielskim i hiszpańskim.

Ala poprowadzi u nas sesje jogi Vinyasa Flow

“Musisz znaleźć miejsce wewnątrz siebie, gdzie nie ma nic niemożliwego„ – Deepak Chopra