O nas

Witaj w Studio Yoga Port

Stworzyliśmy wyjątkowa przestrzeń ,miejsce które ma być alternatywą dla osób znudzonych trenowaniem na siłowni lub w miejscach gdzie zwyczajnie jest nudno i panuje rutyna. Pokażemy w przyjazny sposób , że  joga jest ścieżką, na której warto postawić pierwszy krok. W naszym Studio   każdy znajdzie coś dla siebie i przełamie dotychczasową rutynę.

Wierzymy, że w miejscu, w którym spotkają się ludzie zaistnieje niezwykła synergia.W tworzenie Studio  wkładamy całe serce, dbając o każdy najmniejszy detal. Nic tu nie jest przypadkowe, wszystko przemyślane w taki sposób, byście Wy jako nasi goście, czuli się tu, jak w domu. “Azyl” – było słowem klucz, które pojawiło się w głowie jako pierwsze podczas wstępnych rozmyślań na temat stworzenia tego miejsca. Niezwykle istotne jest dla nas to, byście po przekroczeniu drzwi wejściowych do Lido, poczuli ciepło, przytulność i bezpieczeństwo.

To miejsce stworzone do wspólnej kameralnej praktyki

Rozwijaj się razem z nami!

Stworzyliśmy miejsce, w którym poprzez przyjazną przestrzeń wyzwalamy kreatywność daj sie zaprosic do nas do miejsca , które motywuje i napędza.

Joga jest zwiazana z minimalizmem i chcemy pokazac jak mozna to sprytnie połaczyć i  życ mniej konsumpcyjnie w duchu ekologii i zero waste.

Po co nam joga? To wazne pytanie bo Joga to rozbudowany i precyzyjny system osobistego rozwoju polegający na jednoczesnym doskonaleniu ciała, umysłu i ducha. Jeżeli połączysz te wszystkie elementy zauważysz zmiany nie tylko swojego ciała ale też umysłu..

Udowodniono  wpływ praktyki jogi na mózg – dzięki niej wzrasta poziom kwasu gamma-aminomasłowego, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za wyciszanie pobudzonych komórek nerwowych. Wyciszamy się i stajemy sie spokojni  zrelaksowani.

 Joga ma zbawienne działanie na kręgosłup, dzięki rozciąganiu go i wzmacnianiu mięśni szkieletowych. Lepsza kondycja fizyczna skutkuje lepszym ogólnym samopoczuciem, pełniejszą kontrolą nad ciałem. Joga daje nam też poczucie pewności siebie odprężenie i wyciszenie.

E7C4A550-AA6C-4246-84BF-34416818207E