O nas

Witaj w Studio Yoga Port

Stworzyliśmy miejsce, w którym poprzez przyjazną przestrzeń wyzwalamy kreatywność daj sie zaprosic do nas do miejsca , które motywuje i napędza. Pokażemy, że  joga jest ścieżką, na której warto postawić pierwszy krok. W naszej szkole jest miejsce dla wszystkich: osób początkujących, kobiet w ciąży, rodziców z dziećmi, dzieci w róznych grupach wiekowych a także dla osób regularnie praktykujących jogę. Razem czy indywidualnie, dołącz do nas tak po prostu.

Wierzymy, że w miejscu, w którym spotkają się ludzie zaistnieje niezwykła synergia.

To miejsce stworzone do wspólnej kameralnej praktyki a wspólna wymiana doświadczeń i konstruktywna dyskusja, doprowadzi do niecodziennych spostrzeżeń, bo taka jest joga. Rozwijaj się razem z nami!

Stworzyliśmy miejsce, w którym poprzez przyjazną przestrzeń wyzwalamy kreatywność daj sie zaprosic do nas do miejsca , które motywuje i napędza.

Joga jest zwiazana z minimalizmem i chcemy pokazac jak mozna to sprytnie połaczyć i  życ mniej konsumpcyjnie w duchu ekologii i zero waste.

Po co nam joga? To wazne pytanie bo Joga to rozbudowany i precyzyjny system osobistego rozwoju polegający na jednoczesnym doskonaleniu ciała, umysłu i ducha. Jeżeli połączysz te wszystkie elementy zauważysz zmiany nie tylko swojego ciała ale też umysłu..

Udowodniono  wpływ praktyki jogi na mózg – dzięki niej wzrasta poziom kwasu gamma-aminomasłowego, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za wyciszanie pobudzonych komórek nerwowych. Wyciszamy się i stajemy sie spokojni  zrelaksowani.

 Joga ma zbawienne działanie na kręgosłup, dzięki rozciąganiu go i wzmacnianiu mięśni szkieletowych. Lepsza kondycja fizyczna skutkuje lepszym ogólnym samopoczuciem, pełniejszą kontrolą nad ciałem. Joga daje nam też poczucie pewności siebie odprężenie i wyciszenie.

home-4