Grafik zajęć - Joga klasyczna

Klasyczna joga to wzmacniające ciało asany i pranajama. To praktyka równoważąca ciało i umysł. Na sesjach jogi klasycznej, dążymy do połączenia umysłu i ciała, poprzez różnorodne ruchy, postawy i techniki oddechowe.

Jeśli szukasz świetnego sposobu na poprawę kondycji, polepszenie ogólnego samopoczucia, to klasyczne zajęcia jogi we Wrocławiu są doskonałym wyborem. Każdy może skorzystać z regularnej praktyki jogi, niezależnie od wieku, poziomu umiejętności czy sprawności fizycznej. Klasyczne zajęcia jogi mogą pomóc zredukować stres, poprawić elastyczność, zwiększyć siłę i równowagę oraz pomóc w promowaniu ogólnego poczucia dobrobytu.

Jak zapisać się na zajęcia klasycznej jogi?

1. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i zapisz się na klasyczne zajęcia w YogaPort używając naszego grafiku poniżej:

2. Kup karnet na zajęcia jogi z naszego sklepu online w celu potwierdzenie rezerwacji terminu. Wybierz jeden z wielu dostępnych rodzaji karnetów.
Masz problem z rezerwacją? Skontaktuj się z nami

Zobacz co o nas mówią 🙂❤️

AgaS
AgaS
2022-11-16
To w Yoga Port znalazłam matę, której bardzo długo szukałam. Iza i Klaudia dopilnowały, żeby trafiła w moje ręce, choć wcale nie było to łatwe :) Dziewczyny, jeszcze raz pięknie dziękuję za życzliwość i dobrą wolę 💙
Lidia Wilgosz-Filipek
Lidia Wilgosz-Filipek
2022-05-17
Bardzo serdecznie polecam jogę prenatalną- to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić podczas ciąży. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach czuję, że mam kontrolę nad moim ciałem, potrafię z nim współpracować i jestem dobrze przygotowana do porodu. Iza przywiązuje dużą wagę do prawidłowego i świadomego oddechu, co jest niezwykle ważne dla ciężarnych. Z całego serca polecam❤
Arleta Kanecka
Arleta Kanecka
2022-02-07
Fajne miejsce! Polecam zajęcia yogi w tym miejscu.
Kasia Orska
Kasia Orska
2021-06-27
Jestem zachwycona tym miejscem, piękna lokalizacja, wśród drzew, zieleni, wysokie przeszklone wnętrze studia jest unikalne, kameralne, prawdziwa oaza, gdzie można popracować nad swoim ciałem oraz umysłem, ,,odciąć” się od rzeczywistości…przestrzeń stworzona z pasji, miłości do jogi, zdrowego stylu życia, pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, aż się nie mogę doczekać kolejnej wizyty, kiedy spróbuje masażu, polecam każdemu, trzeba po prostu przyjść i spróbować

Jakie są korzyści z praktykowania klasycznej jogi w Yoga Port?

Z praktykowania jogi klasycznej najważniejsze korzyści to wzmocnione ciało. Regularna praktyka może pomóc zbudować siłę i elastyczność, poprawić postawę, zmniejszyć poziom stresu, zwiększyć energię i koncentrację. Dodatkowo praktyka jogi klasycznej może pomóc poprawić równowagę i koordynację ciała, a także poprawić ogólne samopoczucie i klarowność umysłu. Warto również wspomnieć o innych korzyściach płynących z praktykowania klasycznej jogi, są nimi między innymi poprawa krążenia, zdrowia układu sercowo-naczyniowego czy poprawa trawienia i lepsza jakość snu.

Dla kogo zajęcia z klasycznej jogi we Wrocławiu będą dobrym wyborem?

Zajęcia są przeznaczone dla każdego bez względu na stopień swojego zaawansowania. Klasyczne zajęcia jogi zazwyczaj skupiają się na praktyce asan (ułożeń ciała) i pranajamy (pracy z oddechem). Mają na celu stworzenie poczucia równowagi i harmonii w ciele, umyśle i duchu. Na klasycznych zajęciach praktycy mogą skupić się na opanowaniu bezpiecznie każdej asany i zgłębieniu oddechu.

Klasyczne zajęcia jogi w Yoga Port Wrocław są świetne dla początkujących, którzy szukają wprowadzenia do jogi. Są również idealne dla doświadczonych praktyków, którzy są zainteresowani zgłębianiem tradycyjnych aspektów jogi. Klasyczne zajęcia jogi dają solidne podstawy do bardziej zaawansowanych praktyk, takich jak Kundalini czy Ashtanga joga. Jeżeli nie jesteś pewien, która forma pasuję do Ciebie najbardziej, warto wybrać się na zajęcia z klasycznej jogi.