Grafik zajęć - joga Kundalini

Zajęcia jogi kundalini są rodzajem jogi, które wykorzystują i łączą w sobie asany, prace z oddechem, medytację i mudry. To najbardziej duchowy styl jogi.

Uważa się, że ten styl praktyki Jogi pomaga obudzić twórczą, uzdrawiającą i duchową moc w każdej osobie. Jest to potężne doświadczenie, które najlepiej nadaje się dla tych, którzy są zainteresowani badaniem głębi swojego duchowego “ja” i uzyskaniem wglądu w swój cel życiowy.

Jak zapisać się na zajęcia jogi Kundalini?

1. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i zapisz się na zajęcia Kundalini w YogaPort używając naszego grafiku poniżej:

2. Kup karnet na zajęcia jogi z naszego sklepu online w celu potwierdzenie rezerwacji terminu. Wybierz jeden z wielu dostępnych rodzaji karnetów.
Masz problem z rezerwacją? Skontaktuj się z nami

Zobacz co o nas mówią 🙂❤️

AgaS
AgaS
2022-11-16
To w Yoga Port znalazłam matę, której bardzo długo szukałam. Iza i Klaudia dopilnowały, żeby trafiła w moje ręce, choć wcale nie było to łatwe :) Dziewczyny, jeszcze raz pięknie dziękuję za życzliwość i dobrą wolę 💙
Lidia Wilgosz-Filipek
Lidia Wilgosz-Filipek
2022-05-17
Bardzo serdecznie polecam jogę prenatalną- to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić podczas ciąży. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach czuję, że mam kontrolę nad moim ciałem, potrafię z nim współpracować i jestem dobrze przygotowana do porodu. Iza przywiązuje dużą wagę do prawidłowego i świadomego oddechu, co jest niezwykle ważne dla ciężarnych. Z całego serca polecam❤
Arleta Kanecka
Arleta Kanecka
2022-02-07
Fajne miejsce! Polecam zajęcia yogi w tym miejscu.
Kasia Orska
Kasia Orska
2021-06-27
Jestem zachwycona tym miejscem, piękna lokalizacja, wśród drzew, zieleni, wysokie przeszklone wnętrze studia jest unikalne, kameralne, prawdziwa oaza, gdzie można popracować nad swoim ciałem oraz umysłem, ,,odciąć” się od rzeczywistości…przestrzeń stworzona z pasji, miłości do jogi, zdrowego stylu życia, pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, aż się nie mogę doczekać kolejnej wizyty, kiedy spróbuje masażu, polecam każdemu, trzeba po prostu przyjść i spróbować

Jak wyglądają zajęcia z jogi Kundalini w Yoga Port Wrocław?

Zajęcia z jogi kundalini we Wrocławiu są prowadzone przez doświadczonego nauczyciela, który może poprowadzić uczniów przez fizyczne i psychiczne komponenty praktyki. Zajęcia są zazwyczaj dość intensywne i wymagają dużej koncentracji i skupienia. Oprócz korzyści fizycznych i psychicznych, wielu uczniów zgłasza poczucie duchowego przebudzenia po uczestnictwie w zajęciach jogi kundalini.

 

Kto powinien zdecydować się na zajęcia jogi Kundalini we Wrocławiu?

Ludzie, którzy dążą do zwiększenia swojego komfortu psychicznego i fizycznego. A także duchowego dobrostanu, który pozwala nam przenieść praktykę jogi na inny poziom. Praktyka ta może pomóc też tym, którzy chcą mieć więcej energii, zmniejszyć stres i znaleźć wewnętrzny spokój. Może być również korzystna dla tych, którzy chcą uzyskać wgląd w swój cel życiowy i życie duchowe.

Zajęcia z jogi Kundalini mogą być również korzystne dla tych, którzy chcą pogłębić swoje zrozumienie jogi. Jest to najbardziej duchowa praktyka ,bardziej niż inne tradycyjne formy jogi. Może być ona dobrym wyborem dla doświadczonych joginów szukających głębszego doświadczenia.