Grafik kursów jogi od podstaw

Raz w miesiącu w studio Yoga Port Wrocław organizowany jest kurs Joga od Podstaw. Każdy, kto nigdy nie praktykował jogi lub jest początkujący w jodze, bądź chce poprawić swoją praktykę jogi, powinien rozważyć wzięcie udziału w kursie jogi dla początkujących we Wrocławiu.

Zajęcia te są zaprojektowane tak, aby pomóc każdej nowej osobie nauczyć się podstaw jogi, takich jak prawidłowe oddychanie, ułożenie i postawa. Kurs jest idealny dla osób, które mogą być onieśmielone bardziej zaawansowanymi zajęciami, lub które po prostu szukają wolniejszego tempa, bardziej wspierającego środowiska do nauki.

Kurs odbywa się w stałej grupie osób i obejmuje 8 zajęć jogi.

Zajęcia mają wolniejsze tempo i skupiają się na nauczaniu podstaw pozycji jogi, ćwiczeń oddechowych i technik relaksacyjnych.

Jak zapisać się na zajęcia jogi od podstaw?

1. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i zapisz się na kurs jogi od podstaw w YogaPort używając naszego grafiku poniżej:

2. Kup karnet na zajęcia jogi z naszego sklepu online w celu potwierdzenie rezerwacji terminu. Wybierz jeden z wielu dostępnych rodzaji karnetów.

Masz problem z rezerwacją? Skontaktuj się z nami

Zobacz co o nas mówią 🙂❤️

AgaS
AgaS
2022-11-16
To w Yoga Port znalazłam matę, której bardzo długo szukałam. Iza i Klaudia dopilnowały, żeby trafiła w moje ręce, choć wcale nie było to łatwe :) Dziewczyny, jeszcze raz pięknie dziękuję za życzliwość i dobrą wolę 💙
Lidia Wilgosz-Filipek
Lidia Wilgosz-Filipek
2022-05-17
Bardzo serdecznie polecam jogę prenatalną- to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić podczas ciąży. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach czuję, że mam kontrolę nad moim ciałem, potrafię z nim współpracować i jestem dobrze przygotowana do porodu. Iza przywiązuje dużą wagę do prawidłowego i świadomego oddechu, co jest niezwykle ważne dla ciężarnych. Z całego serca polecam❤
Arleta Kanecka
Arleta Kanecka
2022-02-07
Fajne miejsce! Polecam zajęcia yogi w tym miejscu.
Kasia Orska
Kasia Orska
2021-06-27
Jestem zachwycona tym miejscem, piękna lokalizacja, wśród drzew, zieleni, wysokie przeszklone wnętrze studia jest unikalne, kameralne, prawdziwa oaza, gdzie można popracować nad swoim ciałem oraz umysłem, ,,odciąć” się od rzeczywistości…przestrzeń stworzona z pasji, miłości do jogi, zdrowego stylu życia, pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, aż się nie mogę doczekać kolejnej wizyty, kiedy spróbuje masażu, polecam każdemu, trzeba po prostu przyjść i spróbować

Dla kogo są kursy jogi od podstaw we Wrocławiu?

Zajęcia jogi dla początkujących są świetnym sposobem na rozpoczęcie praktyki jogi dla każdego. Zajęcia w Yoga Port są zaprojektowane tak, aby wprowadzić Cię w podstawy jogi i zapewnić bezpieczne i wspierające środowisko do nauki i rozwoju. Kto na pewno powinien zdecydować się na praktykowanie jogi?

1. Osoby, które się wahają i szukają bezpiecznej formy ruchu
Jeśli jesteś nowy w ćwiczeniach lub byłeś z dala od nich przez jakiś czas, joga jest świetnym sposobem na powrót do nich. Zajęcia dla początkujących zapewniają wprowadzenie do podstawowych postaw i ruchów jogi w bezpiecznym i komfortowym środowisku.

2. Osoby z kontuzjami lub chronicznym bólem
Praca z wykwalifikowanym nauczycielem jogi może pomóc Ci zmodyfikować pozy, aby dostosować je do kontuzji lub chronicznego bólu. Zajęcia dla początkujących stanowią łagodne wprowadzenie do jogi i mogą pomóc Ci w budowaniu siły i elastyczności w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

3. Bardzo młode osoby (szkolny wiek)
Joga może pomóc młodym ludziom w rozwoju siły, równowagi i koordynacji. Pomaga również budować pewność siebie i uczy znaczenia aktywności fizycznej i mindfulness.

4. Osoby zestresowane lub niespokojne
Joga znana jest z tego, że pomaga zredukować stres i niepokój poprzez uspokojenie umysłu i ciała. Zajęcia dla początkujących zapewniają bezpieczne i wspierające środowisko do rozwijania swojej praktyki i używania jogi jako narzędzia pomagającego w zarządzaniu stresem.

5. Osoby, które chcą zwiększyć swoją elastyczność
Nawet jeśli nie uważasz się za szczególnie elastycznego, zajęcia dla początkujących są świetnym sposobem na zwiększenie zakresu ruchu. Z regularną praktyką, będziesz w stanie poprawić swoją elastyczność nauczysz sie wspomagac swoja sprawnosc poprzez bezpieczny ruch.