Grafik zajęć jogi na zdrowy kręgosłup

Zajęcia jogi dla zdrowego kręgosłupa mogą być skutecznym uzupełnieniem terapii np. bólu kręgosłupa. Zajęcia są korzystne dla osób cierpiących na przewlekły ból pleców i mogą pomóc w zapobieganiu dalszym urazom. Asany pozwalają ustawić ciało prawidłowo tak, aby pozbyć się napięcia mięśni i wzmocnić też mięśnie przykręgosłupowe. Wszystko po to, aby wspomóc odzyskiwanie równowagi oraz zrealizować potrzebę wielokierunkowego ruchu, jaki jest niezbędny dla zdrowego kręgosłupa.

Jak zapisać się na zajęcia jogi na zdrowy kręgosłup?

1. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i zapisz się na zajęcia jogi na zdrowy kręgosłup w YogaPort używając naszego grafiku poniżej:

2. Kup karnet na zajęcia jogi z naszego sklepu online w celu potwierdzenie rezerwacji terminu. Wybierz jeden z wielu dostępnych rodzaji karnetów.
Masz problem z rezerwacją? Skontaktuj się z nami

Zobacz co o nas mówią 🙂❤️

AgaS
AgaS
2022-11-16
To w Yoga Port znalazłam matę, której bardzo długo szukałam. Iza i Klaudia dopilnowały, żeby trafiła w moje ręce, choć wcale nie było to łatwe :) Dziewczyny, jeszcze raz pięknie dziękuję za życzliwość i dobrą wolę 💙
Lidia Wilgosz-Filipek
Lidia Wilgosz-Filipek
2022-05-17
Bardzo serdecznie polecam jogę prenatalną- to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić podczas ciąży. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach czuję, że mam kontrolę nad moim ciałem, potrafię z nim współpracować i jestem dobrze przygotowana do porodu. Iza przywiązuje dużą wagę do prawidłowego i świadomego oddechu, co jest niezwykle ważne dla ciężarnych. Z całego serca polecam❤
Arleta Kanecka
Arleta Kanecka
2022-02-07
Fajne miejsce! Polecam zajęcia yogi w tym miejscu.
Kasia Orska
Kasia Orska
2021-06-27
Jestem zachwycona tym miejscem, piękna lokalizacja, wśród drzew, zieleni, wysokie przeszklone wnętrze studia jest unikalne, kameralne, prawdziwa oaza, gdzie można popracować nad swoim ciałem oraz umysłem, ,,odciąć” się od rzeczywistości…przestrzeń stworzona z pasji, miłości do jogi, zdrowego stylu życia, pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, aż się nie mogę doczekać kolejnej wizyty, kiedy spróbuje masażu, polecam każdemu, trzeba po prostu przyjść i spróbować

Na czym polegają zajęcia jogi na kręgosłup w Yoga Port?

Joga na kręgosłup polega na wykonywaniu asan rozluźniających i wzmacniających cały kręgosłup. Na zajęciach jogi dla kręgosłupa w Yoga Port Wrocław używane są pomoce do jogi takie jak paski, klocki i walki do jogi. Po to, aby bezpiecznie wchodzić w pogłębione pozycje jogi. Ponadto joga na kręgosłup działa nie tylko na samą partię kręgosłupa, ale również otwiera ona całą klatkę piersiową, biodra, a co za tym idzie całe ciało.

Dla kogo dobrym rozwiązaniem będzie joga na kręgosłup we Wrocławiu?

Joga dla kręgosłupa może być również korzystna dla tych, którzy cierpią z powodu złej postawy. Zła postawa może prowadzić do bólu pleców, szyi i ramion. Wykonując jogę dla kręgosłupa, osoby mogą nauczyć się, jak prawidłowo wyrównać swój kręgosłup i poprawić swoją postawę. To może pomóc zmniejszyć ból, a także poprawić ogólny stan zdrowia kręgosłupa.

Podsumowując, zajęcia jogi dla kręgosłupa we Wrocławiu są dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa, osób z wadami postawy, a także takich, uprawiających regularnie sporty takie jak bieganie czy sporty siłowe obciążające dolną część pleców. A także dla osób, które po prostu chcą wzmocnić swój kręgosłup, niezależnie od płci czy wieku. Można więc krótko powiedzieć, że po prostu dla każdego, kto tego chce bądź czuje, że tego potrzebuje.