Grafik zajęć - Joga dynamiczna

Zajęcia z dynamicznej jogi są zazwyczaj bardziej wymagające fizycznie niż te tradycyjne i często skupiają się na szybkiej zmianie pozycji /asan. Dzięki czemu mogą być świetnym sposobem na przeniesienie swojej praktyki na wyższy poziom.

Jeśli chcesz zbudować siłę, równowagę i elastyczność, dynamiczne zajęcia jogi we Wrocławiu mogą okazać się świetnym rozwiązaniem. Ten rodzaj zajęć jogi może być idealny dla osób, które są już aktywne fizycznie lub chcą wrócić do formy. Oraz dla osób, które już dobrze czują się w pozycjach jogi, ale chcą przejść na wyższy poziom dzięki bardziej wymagającej praktyce.

Jak zapisać się na zajęcia jogi dynamicznej Vinyasa?

1. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i zapisz się na zajęcia jogi dynamicznej we Wrocławiu używając naszego grafiku poniżej:

2. Kup karnet na zajęcia jogi z naszego sklepu online w celu potwierdzenie rezerwacji terminu. Wybierz jeden z wielu dostępnych rodzaji karnetów.
Masz problem z rezerwacją? Skontaktuj się z nami

Zobacz co o nas mówią 🙂❤️

AgaS
AgaS
2022-11-16
To w Yoga Port znalazłam matę, której bardzo długo szukałam. Iza i Klaudia dopilnowały, żeby trafiła w moje ręce, choć wcale nie było to łatwe :) Dziewczyny, jeszcze raz pięknie dziękuję za życzliwość i dobrą wolę 💙
Lidia Wilgosz-Filipek
Lidia Wilgosz-Filipek
2022-05-17
Bardzo serdecznie polecam jogę prenatalną- to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić podczas ciąży. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach czuję, że mam kontrolę nad moim ciałem, potrafię z nim współpracować i jestem dobrze przygotowana do porodu. Iza przywiązuje dużą wagę do prawidłowego i świadomego oddechu, co jest niezwykle ważne dla ciężarnych. Z całego serca polecam❤
Arleta Kanecka
Arleta Kanecka
2022-02-07
Fajne miejsce! Polecam zajęcia yogi w tym miejscu.
Kasia Orska
Kasia Orska
2021-06-27
Jestem zachwycona tym miejscem, piękna lokalizacja, wśród drzew, zieleni, wysokie przeszklone wnętrze studia jest unikalne, kameralne, prawdziwa oaza, gdzie można popracować nad swoim ciałem oraz umysłem, ,,odciąć” się od rzeczywistości…przestrzeń stworzona z pasji, miłości do jogi, zdrowego stylu życia, pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, aż się nie mogę doczekać kolejnej wizyty, kiedy spróbuje masażu, polecam każdemu, trzeba po prostu przyjść i spróbować

Kto powinien zdecydować się na zajęcia z jogi dynamicznej w Yoga Port Wrocław?

Osoby cierpiące na bóle stawów lub inne ograniczenia fizyczne nie mogą korzystać z zajęć jogi dynamicznej. Praktyka ta jest wymagająca i jest skierowana do osób mających dobrą kondycję fizyczną.

Dynamiczne zajęcia jogi są również świetnym wyborem dla tych, którzy chcą dodać trochę emocji do swojej praktyki jogi. Zajęcia te często zawierają płynne przejścia w szybkim tempie połączone z oddechem wdech ruch, wydech ruch. Mogą być też świetnym sposobem na zachowanie świeżości do swojej własnej praktyki.

Ogólnie rzecz biorąc, dynamiczne zajęcia jogi mogą być świetną opcją dla tych, którzy chcą przenieść swoją praktykę jogi na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować siłę, czy po prostu chcesz urozmaicić swoją praktykę, joga dynamiczna może być świetnym na to sposobem.

 

Czym charakteryzują się zajęcia z jogi dynamicznej we Wrocławiu?

Joga dynamiczna to zajęcia bardzo intensywne przeznaczone dla osób średnio i bardzo zaawansowanych. Zaawansowani praktycy mogą stawiać sobie wyzwania, dodając do swojej praktyki bardziej złożone i skomplikowane asany.