Grafik na zajęcia jogi
dla kobiet w ciąży

Zajęcia jogi dla kobiet w ciąży we Wrocławiu to świetny sposób na zachowanie zdrowia i relaksu podczas ciąży. Jeśli szukasz sposobu, aby pozostać w kontakcie z dzieckiem i własnym ciałem, to joga prenatalna może okazać się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Joga dla kobiet w ciąży oferuje wiele korzyści, takich jak poprawa snu, zwiększenie energii i poprawa postawy ciała. Może również pomóc w redukcji stresu i wzmocnić i przygotować ciało do porodu. Zajęcia jogi dla kobiet w ciąży we Wrocławiu są przeznaczone dla wszystkich kobiet niezależnie od poziomu ich zaawansowania w jodze. Tak więc niezależnie od tego, czy jesteś początkującą, czy regularną joginką, te zajęcia będą dla Ciebie idealną opcją.

Jak zapisać się na zajęcia jogi dla kobiet w ciąży?

1. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i zapisz się na zajęcia jogi dla ciężarnych w YogaPort używając naszego grafiku poniżej:

2. Kup karnet na zajęcia jogi z naszego sklepu online w celu potwierdzenie rezerwacji terminu. Wybierz jeden z wielu dostępnych rodzaji karnetów.
Masz problem z rezerwacją? Skontaktuj się z nami

Zobacz co o nas mówią 🙂❤️

AgaS
AgaS
2022-11-16
To w Yoga Port znalazłam matę, której bardzo długo szukałam. Iza i Klaudia dopilnowały, żeby trafiła w moje ręce, choć wcale nie było to łatwe :) Dziewczyny, jeszcze raz pięknie dziękuję za życzliwość i dobrą wolę 💙
Lidia Wilgosz-Filipek
Lidia Wilgosz-Filipek
2022-05-17
Bardzo serdecznie polecam jogę prenatalną- to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić podczas ciąży. Dzięki regularnemu uczestnictwu w zajęciach czuję, że mam kontrolę nad moim ciałem, potrafię z nim współpracować i jestem dobrze przygotowana do porodu. Iza przywiązuje dużą wagę do prawidłowego i świadomego oddechu, co jest niezwykle ważne dla ciężarnych. Z całego serca polecam❤
Arleta Kanecka
Arleta Kanecka
2022-02-07
Fajne miejsce! Polecam zajęcia yogi w tym miejscu.
Kasia Orska
Kasia Orska
2021-06-27
Jestem zachwycona tym miejscem, piękna lokalizacja, wśród drzew, zieleni, wysokie przeszklone wnętrze studia jest unikalne, kameralne, prawdziwa oaza, gdzie można popracować nad swoim ciałem oraz umysłem, ,,odciąć” się od rzeczywistości…przestrzeń stworzona z pasji, miłości do jogi, zdrowego stylu życia, pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, aż się nie mogę doczekać kolejnej wizyty, kiedy spróbuje masażu, polecam każdemu, trzeba po prostu przyjść i spróbować

Jakie zalety ma joga dla kobiet w ciąży?

Joga jest świetną formą bezpiecznego ruchu dla kobiet w ciąży. Może pomóc im w utrzymaniu zdrowego stylu życia podczas ciąży i po niej. Oto kilka z wielu korzyści płynących z jogi dla kobiet w ciąży:

1. Zmniejszony stres i niepokój
Praktykowanie jogi może pomóc ciału i umysłowi zrelaksować się, zmniejszając stres i niepokój. Co może być szczególnie korzystne w czasie ciąży, zwłaszcza kiedy poziom hormonów jest wyjątkowo wysoki.

2. Poprawa równowagi ciała
Praktykowanie jogi może pomóc kobietom w ciąży utrzymać równowagę i postawę. Może to pomóc w zapobieganiu związanym z ciążą bólom pleców i stawów.

3. Poprawa sprawności ruchowej.
Praktykowanie jogi może pomóc nie tylko zrelaksować ciało, ale tez je wzmocnić co jest bardzo istotne w całym przebiegu ciąży i procesie zmian fizycznych, które bardzo szybko następują.

4. Poprawa jakości oddechu
Praktyka jogi może pomóc kobietom w ciąży nauczyć się lepiej kontrolować swój oddech. To szczególnie może pomóc w przygotowaniu swojego ciała do fazy porodu.

5. Poprawa samoświadomości ciała
Praktykowanie jogi może również pomóc kobietom w ciąży lepiej zrozumieć potrzeby ich ciała. Może to szczególnie pomóc w podejmowaniu zdrowszych decyzji podczas ciąży.